Tafellamp Full Moon
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Tafellamp Full Moon uit metaal, geschikt voor 1 led-lichtbron E27.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 1.25 |
| Soft Close | Nee |
| Montage vereist | Nee |
| Matrasbodem inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Matras inbegrepen | Nee |
| lichtbron inbegrepen | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ZZ-7665-29 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Materiaal | Metaal Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Stijl | Industrieel |
| Hoogte Product - cm | 13,00 cm |
| Lengte Product - cm | 32,00 cm |
| Breedte Product - cm | 30,00 cm |
| Kleur | Grijs |
| Aantal pakketten | 1 |
Deze trendy metalen tafellamp heeft een zilverkleurige finish die op het armatuur gebrand is. Hierdoor is elke lamp van deze serie uniek. Tafellamp Full Moon is geschikt voor een led-lichtbron E27. Voor het mooiste effect raden we aan om een lichtbron te kiezen met een diameter van 125 mm.
Het snoer is 120 cm lang.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob