Tafellamp Cubes - brons
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Tafellamp Cubes - brons
€ 21,60
€ 54,00
Veilig betalen
Vierkante tafellamp Cubes uit metaal. Lichtbron niet inbegrepen.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 1 |
| Vorm | Vierkant |
| Soft Close | Nee |
| Montage vereist | Ja |
| Matrasbodem inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Matras inbegrepen | Nee |
| lichtbron inbegrepen | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ZZ-7158-30 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Materiaal | Metaal Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Stijl | Industrieel |
| Hoogte Product - cm | 10,00 cm |
| Lengte Product - cm | 10,00 cm |
| Breedte Product - cm | 10,00 cm |
| Kleur | Brons |
| Aantal pakketten | 1 |
Deze vierkante Cubes tafellamp is gemaakt van metaal en afgewerkt in antiek brons. De compacte tafellamp kan ook perfect als nachtlampje dienen. Verkrijgbaar in meerdere kleuren.
Fitting: E27
Max. vermogen: 25 W
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's