Stoffen eetkamerstoel Tilda - eik/crème
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Stoffen eetkamerstoel Tilda - eik/crème
€ 165,00
€ 219,00
Kleur
Veilig betalen
Tilda eetkamerstoel, Monza stof crème, onderstel geolied eiken. Stijlvol ontwerp, comfortabele zit, gemakkelijk schoon te maken.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 6.3 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 47 |
| Zithoogte | 46.5 |
| Zitdiepte | 40 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Type onderstel | Normale poten |
| Type Stoel | Eetkamerstoel |
| Materiaal onderstel | Hout |
| Materiaal Zitting | Teddy |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 2 |
| SKU-Emob | ACTH000023358 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Beige |
| Breedte Product - cm | 53,00 cm |
| Lengte Product - cm | 47,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 82,50 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
| Materiaal | Hout, Stof |
| Hout | Massief hout, Eikenhout |
| Aantal pakketten | 2 |
De Tilda eetkamerstoel in Monza stof crème met een onderstel van geolied eiken is een luxe en stijlvolle toevoeging aan elke eetkamer. De stoel heeft een comfortabele en ondersteunende zitting, perfect voor lange diners met vrienden en familie. De stof Monza is gemakkelijk schoon te maken en te onderhouden, waardoor hij ideaal is voor drukke huishoudens. Het geoliede eikenhouten onderstel geeft de stoel een vleugje verfijning en duurzaamheid. Verbeter je eetervaring vandaag nog met de Tilda eetkamerstoel!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's