Draaibare eetkamerstoel Tilda kunstleer - bruin/zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Draaibare eetkamerstoel Tilda met zwart onderstel in gepoederlakt staal en bruine bekleding in kunstleer.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 15.8 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 47 |
| Zithoogte | 46.5 |
| Zitdiepte | 40 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 125 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Type onderstel | Kruispoten |
| Type Stoel | Eetkamerstoel |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Kunstleer |
| Draaibaar | Ja |
| Kuipstoel | Ja |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACT0000096219 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 46,50 cm |
| Lengte Product - cm | 53,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 81,00 cm |
| Stijl | Industrieel, Scandinavisch |
| Materiaal | Kunstleer, Metaal, Staal Staal is een legering bestaand uit ijzer en koolstof., Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud., Kunstleer is een imitatie van leer dat bestaat uit een kunststof die aangebracht is op een drager van textiel. |
| Aantal pakketten | 1 |
Deze comfortabele Tilda stoel bestaat uit een zwart onderstel in gepoederlakt staal en is bekleed in bruin kunstleer. De kuipvorm geeft deze stoel een Scandinavisch tintje. Een handige eigenschap is dat deze stoel draaibaar is. Toch niet helemaal wat je zoekt? De Tilda collectie biedt een ruim assortiment aan stoelen in verschillende materialen en kleuren. Ontdek ze allemaal in de webshop!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob