Draaibare eetkamerstoel Tilda - stof - antraciet
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Draaibare eetkamerstoel Tilda - stof - antraciet
€ 165,00
€ 209,00
Kleur
Veilig betalen
Maak kennis met Tilda eetkamerstoel met Monza stof antraciet, 4-sterren onderstel, draaibaar, zigzag stiksels en ritssluiting. Comfortabel en stijlvol.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 7.1 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 47 |
| Zithoogte | 46.5 |
| Zitdiepte | 40 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Type onderstel | Kruispoten |
| Type Stoel | Eetkamerstoel |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Teddy |
| Draaibaar | Ja |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 2 |
| SKU-Emob | ACT0000103477 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Antraciet |
| Breedte Product - cm | 53,00 cm |
| Lengte Product - cm | 46,50 cm |
| Hoogte Product - cm | 81,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Stof, Metaal Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Aantal pakketten | 1 |
Maak kennis met de Tilda eetkamerstoel in Monza stof antraciet. Deze stijlvolle stoel heeft een 4-sterren onderstel van matzwart ruw gepoedercoat staal, waardoor hij een moderne uitstraling heeft die in elke eetkamer past. De draaifunctie maakt hem praktisch, terwijl de zigzagnaden en het ritsdetail voor een vleugje verfijning zorgen.
De Tilda eetkamerstoel ziet er niet alleen geweldig uit, maar biedt ook comfort en duurzaamheid. De Monza stof is zowel zacht als gemakkelijk schoon te maken, waardoor hij perfect is voor dagelijks gebruik. Het stevige stalen onderstel zorgt voor stabiliteit en een lange levensduur, terwijl de draaifunctie voor gemakkelijk bewegen zorgt. Upgrade je eetkamer vandaag nog met de Tilda eetkamerstoel!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's