Stellingkast Heavy Duty 2 smalle & 3 brede legplanken
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Stellingkast Heavy Duty met 2 smalle (max. 100kg) en 3 brede (max. 175 kg) legplanken.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 27 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 5 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Stellingkast berging |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Galico |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | GAM860 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 60,00 cm |
| Lengte Product - cm | 101,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 180,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Metaal Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Aantal pakketten | 1 |
Dankzij stellingkast Heavy Duty kom je nooit meer plaats tekort in de bergruimte. Je kan dit rek snel en eenvoudig monteren (boutloos) en indien gewenst ook gebruiken als werkbank. Het rek bestaat uit verzinkte profielen en 5 legborden in vezelplaat, waarvan 2 smalle (max. 100 kg) en 3 brede (max. 175 kg). Totaal draagbare gewicht: 725 kg.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Galico