Stellingkast Galva 4 legplanken
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Stellingkast Galva 4 legplanken
€ 199,00
€ 225,00
Veilig betalen
Metalen stellingkast met verzinkte profielen en 4 legborden.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 17.8 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 3 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Stellingkast berging |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Galico |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | GAM350 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 50,00 cm |
| Lengte Product - cm | 100,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 200,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Metaal Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Aantal pakketten | 1 |
Deze metalen stellingkast bestaat uit verzinkte profielen en 4 verzinkte legborden. Aangezien je geen bouten of clipsen nodig hebt, kan je het rek snel en gemakkelijk monteren.
Elke legplank kan max. 70 kg dragen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Galico
Met een product van het merk Galico ben je verzekerd van kwaliteit voor een aantrekkelijke prijs. Al decennialang staat Galico garant voor een ruime selectie artikelen voor in en rond het huis. Neem een kijkje naar onze selectie en maak je keuze.
Bekijk alle producten van Galico ->
Productvragen
Close in
's