Stapelbed Forrest 90x200cm met rolbed - massief beukenhout - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Stapelbed Forrest 90x200cm met rolbed - massief beukenhout - wit
€ 1.078,00
€ 1.870,00
Kleur
Veilig betalen
Stapelbed Forrest 207x97x175cm uit hoogwaardig massief beukenhout. Inclusief handige bedlade. Met een optionele colli ombouwbaar tot twee aparte bedden.
Lees meer
Productinformatie
| SKU-Emob | VIFOCOSBRB14 |
| Gewicht in kg per stuk | 111.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Matrasbodem inbegrepen | Ja |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Maatvoering | 90 x 200cm |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Verstelbaar | Nee |
| Type bed | Stapelbed |
| Met bureau | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Ja |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met opbergruimte | Ja |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Certificaten | FSC gecertificeerd Dit product is FSC-gecertificeerd, wat betekent dat het hout afkomstig is uit verantwoord beheerde bossen, met respect voor natuur, mens en dier. Kies FSC en steun duurzame bosbouw |
| Normen | EN 747 Deze norm garandeert de veiligheid en duurzaamheid van stapelbedden en hoogslapers. Producten met de EN 747-certificering voldoen aan strenge Europese eisen op het gebied van stabiliteit, valbeveiliging en materiaalveiligheid. Kies voor gemoedsrust en betrouwbaarheid. |
| Met uitvalbeveiliging | Nee |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Slaaplade | Nee |
| Merk | Vipack |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Hout |
| Hoogte Product - cm | 175,00 cm |
| Lengte Product - cm | 207,50 cm |
| Breedte Product - cm | 97,50 cm |
| Stijl | Klassiek |
| Hout | Massief hout, Beukenhout |
| Aantal pakketten | 5 |
Het FORREST stapelbed met rolbed is een praktische en stijlvolle toevoeging aan elke slaapkamer. Vervaardigd uit hoogwaardige Europese beuk, straalt dit Belgische design kwaliteit uit op elk niveau. Het stapelbed kan eenvoudig worden omgebouwd naar 2 aparte bedden en wordt geleverd met een handig rolbed voor extra slaapplek of opbergruimte. Kies voor tijdloze elegantie met de FORREST collectie voor een rustieke en functionele uitstraling in huis.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vipack
Vipack is een gerenommeerd Belgisch merk dat gespecialiseerd is in meubels voor de allerkleinsten. Met zijn grote collectie kinderbedden en -meubels biedt het merk eindeloze mogelijkheden voor de kamer van jouw dochtertje of zoontje. Het Vipack-team volgt de laatste interieurtrends op de voet en garandeert zo tegelijk mooie en eigentijdse creaties. Door te kiezen voor Vipack ben je verzekerd van betaalbare bedden en meubels van hoogwaardige kwaliteit. Ontdek snel alle artikelen van dit fantastische merk!
Bekijk alle producten van Vipack ->
Productvragen
Close in
's