Familiebed Scott - 208x158x175 cm - Wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Familiebed Scott is gemaakt uit massief Scandinavisch grenenhout en biedt een slaapplek aan tot wel 3 personen.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 68.1 |
| Montage vereist | Ja |
| Maatvoering | 90 x 200cm & 140 x 200cm |
| Aantal personen | 3 personen |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Geschikt voor matras | 90 x 200cm, 140 x 200cm |
| Matrasbodem inbegrepen | Ja |
| Met opbergruimte | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
| Type bed | Stapelbed |
| Met bureau | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Met uitvalbeveiliging | Nee |
| Certificaten | FSC gecertificeerd Dit product is FSC-gecertificeerd, wat betekent dat het hout afkomstig is uit verantwoord beheerde bossen, met respect voor natuur, mens en dier. Kies FSC en steun duurzame bosbouw |
| Normen | EN 747 Deze norm garandeert de veiligheid en duurzaamheid van stapelbedden en hoogslapers. Producten met de EN 747-certificering voldoen aan strenge Europese eisen op het gebied van stabiliteit, valbeveiliging en materiaalveiligheid. Kies voor gemoedsrust en betrouwbaarheid. |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Bedmaat | Driepersoonsbed |
| Aantal lades | 0 |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Type matrasbodem | Lattenbodem |
| Slaaplade | Nee |
| Merk | Vipack |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | VISTMA9514 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 157,60 cm |
| Lengte Product - cm | 207,60 cm |
| Hoogte Product - cm | 175,40 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
| Materiaal | Hout, MDF Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Hout | Massief hout |
| Aantal pakketten | 3 |
Stapelbed Scottie is het perfecte bed voor iedereen die op zoek is naar een compact bed voor zijn kleinkinderen of voor in zijn tweede verblijf. Het stapelbed heeft namelijk 3 slaapplaatsen, maar neemt veel minder plaats in dan 3 afzonderlijke bedden. Bovenaan kan er 1 persoon slapen (90x200 cm) en onderaan kunnen er 2 personen (140x200 cm) slapen. Stapelbed Scottie is wit gelakt en is gemaakt uit massief grenenhout en MDF. Bij dit bed zijn de lattenbodems inbegrepen. Dit bed kan aangevuld worden met 2 kleine lades of met 1 grote bedlade.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vipack