Halfhoogslaper Scott met glijbaan - 208x204x114 cm - Wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Halfhoogslaper Scott is gemaakt van massief Scandinavisch grenenhout en komt in een trendy witte kleur.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 53 |
| Montage vereist | Ja |
| Maatvoering | 90 x 200cm |
| Aantal personen | 1 persoon |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Geschikt voor matras | 90 x 200cm |
| Matrasbodem inbegrepen | Ja |
| Met opbergruimte | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
| Type bed | Halfhoogslaper met glijbaan |
| Met bureau | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Met uitvalbeveiliging | Ja |
| Certificaten | FSC gecertificeerd Dit product is FSC-gecertificeerd, wat betekent dat het hout afkomstig is uit verantwoord beheerde bossen, met respect voor natuur, mens en dier. Kies FSC en steun duurzame bosbouw |
| Normen | EN 747 Deze norm garandeert de veiligheid en duurzaamheid van stapelbedden en hoogslapers. Producten met de EN 747-certificering voldoen aan strenge Europese eisen op het gebied van stabiliteit, valbeveiliging en materiaalveiligheid. Kies voor gemoedsrust en betrouwbaarheid. |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Bedmaat | Eenpersoonsbed |
| Aantal lades | 0 |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Type matrasbodem | Lattenbodem |
| Slaaplade | Nee |
| Merk | Vipack |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | VISTHSGB14 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 203,70 cm |
| Lengte Product - cm | 207,60 cm |
| Hoogte Product - cm | 114,00 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
| Materiaal | Hout, MDF Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Hout | Massief hout, Dennenhout |
| Aantal pakketten | 3 |
Maak van bedtijd het hoogtepunt van de dag met halfhoogslaper Scott! Het bed is uitgerust met een handige ladder, waardoor het gemakkelijk is om naar boven te kruipen. En met de leuke glijbaan ben je even snel weer beneden. De ruimte onder het bed kan gebruikt worden als opbergplaats of speelhoek.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vipack