Spiegelkast Brama 120cm 3 deuren - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Spiegelkast Brama met 3 deuren en 6 legplanken, gemaakt uit gemelamineerde spaanplaat en spiegelglas. Verlichting inbegrepen.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 36 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Ja |
| Opties | Met verlichting |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel Met spiegel | Ja |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 6 |
| Met verlichting | Ja |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Badkamer spiegelkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Held |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | HD214.1.3164 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 20,00 cm |
| Lengte Product - cm | 120,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 64,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat, Glas Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 2 |
De meubelset Brama in wit zorgt voor een zachte, maar uiterst moderne sfeer in je badkamer. Dit meubel bijvoorbeeld draagt bij tot jouw functionele badkamerinrichting. Het is een spiegelkast met 3 deuren, met binnenin 6 glazen legplanken. Ook de ledverlichting, de schakelaar en de adapter zijn inbegrepen. Ontdek ook de rest van de witte, mat grijze en wotaneiken Brama-collectie bij Emob!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Held