Set van 2 vierkante bijzettafels Hanne 45x40 - mango/zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Set van 2 vierkante bijzettafels Hanne 45x40 - mango/zwart
€ 72,95
€ 78,00
Veilig betalen
Set van 2 bijzettafels Hanne gemaakt van spaanplaat met een decor van mangohout en zwart metaal.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 9.6 |
| Hout/look | Mango |
| Aantal personen | n.v.t. |
| Vorm | Rechthoek |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 2 |
| Type tafel | Bijzettafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Vasagle |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | SMVA-LNT02N |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin, Zwart |
| Breedte Product - cm | 40,00 cm |
| Lengte Product - cm | 45,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 55,00 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Deze bijzettafelset bestaat uit 2 tafeltjes met een blad uit honingbruin spaanplaat en een robuust metalen frame. Gebruik de bijzettafeltjes samen als salontafel of plaats er eentje naast je fauteuil om een notitieboek op te leggen. Het kleine tafeltje heeft verhoogde randen, waardoor je hier makkelijk pennen kunt bewaren.
Afmetingen:
- Tafel 1: L 45 x B 40 x H 55 cm
- Tafel 2 : L 40 x B 38 x H 51 cm
Bekijk meer
Klantenreviews
★★★★★
✔ Geverifieerd
Geverifieerde review
Meer informatie over de soorten reviews
Jean Sutens
Vlotte levering. Kwaliteitsvol product. Zeer mooi.
Merkeninformatie
Over Vasagle
Vasagle maakt onderdeel uit van Songmics Home. Songmics werd in 2010 opgericht in China en is ondertussen uitgegroeid tot een globale speler met een netwerk over de hele wereld. De meubelen van Vasagle laten zich kenmerken door hun trendy en modern karakter, dat perfect past in de industriële stijl. Het assortiment bestaat hoofdzakelijk uit kleinere meubelstukken en accessoires, denk maar aan schoenenrekken en bijzettafels, kapstokken en wandrekken, maar ook bureaus en kaptafels. Bij Emob hebben we een mooi assortiment van Vasagle-meubelen om elke ruimte in je huis te verfraaien.
Bekijk alle producten van Vasagle ->
Productvragen
Close in
's