Schommelstoel Rocky - 96x75x101 cm - Bouclé/antraciet
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Schommelstoel Rocky - 96x75x101 cm - Bouclé/antraciet
€ 279,00
€ 559,00
Kleur
Veilig betalen
Schommelstoel Rocky heeft een metalen frame en komt in een antracietkleurige bouclé-stoffen bekleding.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 14.8 |
| Montage vereist | Ja |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 100 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Certificaten | FSC gecertificeerd Dit product is FSC-gecertificeerd, wat betekent dat het hout afkomstig is uit verantwoord beheerde bossen, met respect voor natuur, mens en dier. Kies FSC en steun duurzame bosbouw |
| Type onderstel | Sledepoten |
| Type Stoel | Schommelstoel |
| Materiaal onderstel | Hout |
| Materiaal Zitting | Teddy |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Vipack |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | VIRKST1180 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Antraciet |
| Breedte Product - cm | 75,00 cm |
| Lengte Product - cm | 96,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 101,00 cm |
| Stijl | Landelijk |
| Materiaal | Hout, Stof, Metaal Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Hout | Massief hout |
| Aantal pakketten | 1 |
Wieg jezelf naar de zevende hemel met schommelstoel Rocky! Gehuld in grijze bouclé-stof van topkwaliteit, biedt deze stoel niet alleen een luxe-uitstraling, maar ook een ongeëvenaard gevoel van zachtheid. Deze stof is bovendien heel eenvoudig schoon te maken, waardoor je onbezorgd kan snacken in de Rokcy schommelstoel.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vipack
Vipack is een gerenommeerd Belgisch merk dat gespecialiseerd is in meubels voor de allerkleinsten. Met zijn grote collectie kinderbedden en -meubels biedt het merk eindeloze mogelijkheden voor de kamer van jouw dochtertje of zoontje. Het Vipack-team volgt de laatste interieurtrends op de voet en garandeert zo tegelijk mooie en eigentijdse creaties. Door te kiezen voor Vipack ben je verzekerd van betaalbare bedden en meubels van hoogwaardige kwaliteit. Ontdek snel alle artikelen van dit fantastische merk!
Bekijk alle producten van Vipack ->
Productvragen
Close in
's