Kinderschommelstoel Rocky - 66x56x69 cm - Bouclé/wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Kinderschommelstoel Rocky heeft een metalen frame en komt in een witte bouclé-stoffen bekleding.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 11 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 37 |
| Zithoogte | 32 |
| Zitdiepte | 38 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 30 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Certificaten | FSC gecertificeerd Dit product is FSC-gecertificeerd, wat betekent dat het hout afkomstig is uit verantwoord beheerde bossen, met respect voor natuur, mens en dier. Kies FSC en steun duurzame bosbouw |
| Type onderstel | Sledepoten |
| Type Stoel | Schommelstoel |
| Materiaal onderstel | Hout |
| Materiaal Zitting | Teddy |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Vipack |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | VIRKST0514 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 55,50 cm |
| Lengte Product - cm | 66,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 68,50 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
| Materiaal | Hout, Stof, Metaal Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Hout | Massief hout, Beukenhout |
| Aantal pakketten | 1 |
Wieg jezelf naar de zevende hemel met schommelstoel Rocky! Gehuld in witte bouclé-stof van topkwaliteit, biedt deze stoel niet alleen een luxe-uitstraling, maar ook een ongeëvenaard gevoel van zachtheid. Deze stof is bovendien heel eenvoudig schoon te maken, waardoor je onbezorgd kan snacken in de Rocky schommelstoel.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vipack