Schoenenkastje Albany - 72x17x43cm - wandmontage - 'smoked' eikdecor
calcActive())">
Schoenenkastje Albany - 72x17x43cm - wandmontage - 'smoked' eikdecor
€ 85,95
€ 146,00
Kleur
Veilig betalen
Schoenenkastje Albany 72x17x43cm uit MDF met afwerking in 'smoked' eikdecor. Geschikt voor 3 paar schoenen. Dient aan de muur bevestigd te worden.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 9.8 |
| Aantal paar schoenen | 1 tot 5 paar |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Opties | Zwevend |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 1 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Schoenenkast |
| Type deur | Opklapdeur |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACT0000105863 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 17,00 cm |
| Lengte Product - cm | 71,60 cm |
| Hoogte Product - cm | 43,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, MDF Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje., Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Hout | Eikenhout |
| Aantal pakketten | 1 |
De collectie Albany combineert Scandinavisch design met industriële invloeden en is een perfecte toevoeging aan elk modern interieur. Deze schoenenkast is gemaakt uit MDF met afwerking in melamine in smoked eikdecor. De subtiele verticale lijnen op de fronten zorgen voor een grafisch accent. Het kastje is uitgerust met één klapdeur, waarachter je plaats hebt voor een 3-tal paar schoenen. Het smalle formaat maakt dit kastje ideaal voor compacte ruimtes en smalle gangen. Dankzij de eenvoudige wandmontage blijft de vloer vrij en creëer je een luchtige uitstraling in je interieur. Ontdek de volledige collectie Albany op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's