Schoenenkast Talent - 55x34x108cm - 5 legplanken - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Schoenenkast Talent 55x34x108cm uit spaanplaat met afwerking in melamine in wit. Met twee deuren en 5 legplanken. Geschikt voor ongeveer 15 paar schoenen.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 26 |
| Aantal paar schoenen | 11 tot 15 paar |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 5 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Schoenenkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | BGBC-33248172 |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 34,00 cm |
| Lengte Product - cm | 55,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 108,00 cm |
| Stijl | Klassiek |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 1 |
Met de schoenenkasten Talent berg je je schoenen netjes en overzichtelijk op. De functionele kasten zijn vervaardigd uit spaanplaat met een duurzame melamine afwerking, wat zorgt voor een onderhoudsvriendelijk en slijtvast oppervlak. Dankzij het tijdloze, strakke design past de schoenenkast moeiteloos in elke hal, slaapkamer of dressing. Achter de twee deuren bevinden zich vijf ruime legplanken, goed voor het overzichtelijk opbergen van 12 tot 18 paar schoenen, afhankelijk van het type schoeisel. Van sneakers tot enkellaarsjes: alles krijgt zijn vaste plek. De deuren sluiten de kast netjes af, zodat je ruimte er altijd opgeruimd uitziet. Ontdek alle kasten Talent op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob