Schoenenkast Satine-wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Schoenenkast Satine is gemaakt uit spaanplaat en MDF in wit en heeft kunststof handgrepen, poten en stangen. De kast bestaat uit 2 draaideuren en 6 legplanken.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 42.5 |
| Aantal paar schoenen | 21 tot 25 paar |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 6 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Schoenenkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Finori |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | FN3387 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 33,80 cm |
| Lengte Product - cm | 100,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 110,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof, MDF, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid., Kunststof is materiaal dat is opgebouwd uit zeer grote, kunstmatig gevormde organische moleculen of polymeren. |
| Aantal pakketten | 1 |
Deze trendy schoenenkast past door zijn neutrale witte kleur in bijna elk interieur. Met zijn opslagcapaciteit van maar liefst 24 paar schoenen zal u nooit meer last hebben van rondslingerende schoenen. Dit meubel is voorzien van een ABS-rand waardoor deze minder kwetsbaar is bij de overgang van de toplaag naar de rand. Deze kast dient tegen de muur gemonteerd te worden, pluggen en schroeven hiervoor dient u zelf te voorzien.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Finori