Schoenenkast Mex - 60x23x161cm - 4 deuren - met spiegel - sonoma eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Schoenenkast Mex - 60x23x161cm - 4 deuren - met spiegel - sonoma eik
€ 175,00
€ 235,00
Veilig betalen
Schoenenkast Mex 60,5x23,5x161cm uit spaanplaat met afwerking in sonoma eikdecor. Met vier klapdeuren met spiegel.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 35.5 |
| Aantal paar schoenen | 21 tot 25 paar |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel Met spiegel | Ja |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Schoenenkast |
| Type deur | Opklapdeur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Rousseau |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | RO5231-2 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 23,50 cm |
| Lengte Product - cm | 60,50 cm |
| Hoogte Product - cm | 161,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, Spiegel, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Spiegel is eigenlijk niets meer dan verzilverd glas. Aan de achterzijde van het glas wordt een zilverlaag aangebracht, die met een afdeklaag wordt beschermd. Omdat het zilver helemaal vlak wordt aangebracht, gaat het spiegelen., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 2 |
Organiseer je hal of dressingruimte met de schoenenkast Mex, een eigentijdse kast die functionaliteit en stijl moeiteloos combineert. De kast is gemaakt uit spaanplaat met afwerking in sonoma eikdecor. Dankzij het slanke ontwerp en de warme houttint past de Mex in vrijwel elk interieur, van modern tot Scandinavisch. Achter de vier klapdeuren vind je ruime vakken met voldoende plaats voor tot 24 paar schoenen. De kantelmechanismen zorgen ervoor dat je eenvoudig bij je schoenen kunt zonder veel ruimte nodig te hebben—ideaal voor compacte gangen of appartementen. De kast is uitgerust met vier spiegelpanelen die niet alleen handig zijn bij het vertrek of thuiskomen, maar ook de ruimte optisch vergroten. Ze geven de schoenenkast een elegante uitstraling en maken het geheel licht en luchtig. Maak je woning overzichtelijker én stijlvoller met de schoenenkast Mex.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Rousseau
Rousseau, een gespecialiseerde Belgische meubelfabrikant sinds 1973, voorziet als sinds jaar en dag in kwalitatieve meubelen aan een correcte marktprijs. Met 12000 m2 aan opslagruimte beschikt Rousseau over een ruime voorraad aan meubels waardoor ze hun klanten kunnen voorzien van een snelle levering. Laat u verassen door ons ruime assortiment van meer dan 500 meubels van het merk Rousseau!
Bekijk alle producten van Rousseau ->
Productvragen
Close in
's