Schoenenkast Maurice - 60x37x122cm - 2 deuren - eikdecor
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Schoenenkast Maurice - 60x37x122cm - 2 deuren - eikdecor
€ 145,00
€ 249,00
Veilig betalen
Schoenenkast Maurice 60x37x122cm uit spaanplaat met afwerking in sonoma eikdecor. Met twee deuren en zes legplanken.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 33 |
| Aantal paar schoenen | 16 tot 20 paar |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 6 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Schoenenkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Rousseau |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | RO5233-2 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 37,00 cm |
| Lengte Product - cm | 60,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 122,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 1 |
De schoenenkast Maurice is een praktische en stijlvolle oplossing voor het netjes opbergen van al je schoenen. Dankzij het tijdloze ontwerp en de warme houtlook past deze kast perfect in de hal, gang of slaapkamer. Deze uitvoering van Maurice is voorzien van twee draaideuren met moderne metalen handgrepen. Achter de deuren bevinden zich maar liefst 6 legplanken, waardoor je voldoende ruimte hebt om tot 20 paar schoenen overzichtelijk te organiseren. Van sneakers en pumps tot enkellaarsjes: alles krijgt zijn eigen plek. Met schoenenkast Maurice kies je voor een functioneel meubel dat rust en orde brengt in huis, gecombineerd met een warme en eigentijdse uitstraling.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Rousseau
Rousseau, een gespecialiseerde Belgische meubelfabrikant sinds 1973, voorziet als sinds jaar en dag in kwalitatieve meubelen aan een correcte marktprijs. Met 12000 m2 aan opslagruimte beschikt Rousseau over een ruime voorraad aan meubels waardoor ze hun klanten kunnen voorzien van een snelle levering. Laat u verassen door ons ruime assortiment van meer dan 500 meubels van het merk Rousseau!
Bekijk alle producten van Rousseau ->
Productvragen
Close in
's