Schoenenkast Liva 4 opklapdeuren-Kronberg eik/mat wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Schoenenkast Liva is gemaakt uit gemelamineerde spaanplaat in Kronberg eikdecor en mat wit. De kast bestaat uit 4 opklapdeuren met daarachter 4 opbergvakken.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 29 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal lades | 4 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Schoenenkast |
| Type deur | Opklapdeur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | CBA |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | CB385270 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 17,80 cm |
| Lengte Product - cm | 80,80 cm |
| Hoogte Product - cm | 154,20 cm |
| Stijl | Modern, Scandinavisch |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 1 |
De lichte natuuraccenten in Kronberg eikdecor en het mat wit maken dat deze schoenenkast perfect geïntegreerd kan worden binnen een Scandinavische woonstijl. Achter de 4 opklapdeuren bevinden zich 4 opbergvakken die plaats bieden aan 12 paar schoenen. Schroeven en pluggen voor wandmontage niet inbegrepen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over CBA