Pivoterende schoenen- en opbergkast Larsen - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Multifunctionele draaikast Larsen, gemaakt uit witte spaanplaat.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 30.9 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 1 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 6 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Schoenenkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Germania |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | GM1189-84 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 18,00 cm |
| Lengte Product - cm | 50,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 195,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Ben je op zoek naar een opvallend, maar tegelijk nuttig meubelontwerp voor je schoenen? Dan ben je met deze witte Larsen-opbergsensatie absoluut aan het juiste adres. Met een hoogte van 195 cm en een diepte van slechts 18 cm is deze draaikast een slank en elegant meubel dat zelfs in de kleinste hal kan worden opgesteld. De robuuste draaikast dient in se als schoenenopbergkast voor een tiental paar schoenen, maar kan evengoed als extravagant meubel ingezet worden om keuken- of badkamerspullen in op te bergen. Je kan de kast zo draaien, dat alles netjes achter de spiegel weggewerkt is, of zo dat je alle belangrijke spullen binnen handbereik hebt.
Ontdek alle meubels van de Duitse meubelfabrikant Germania op de website van Emob!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Germania