Schoenenkast Fulda 4 laden - wit/eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Schoenenkast Fulda 4 laden - wit/eik
€ 173,40
€ 289,00
Veilig betalen
Witte schoenenkast Fulda met 4 laden in eikdecor, geschikt voor 24 paar schoenen.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 31.5 |
| Aantal paar schoenen | 21 tot 25 paar |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Hout/look | Eik |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal lades | 4 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Schoenenkast |
| Type deur | Opklapdeur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Finori |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | FN2539 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 25,00 cm |
| Lengte Product - cm | 61,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 152,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Deze schoenenkast beschikt over 4 laden en is geschikt voor 24 paar schoenen (tot schoenmaat 45). Schoenenkast Fulda is gemaakt van spaanplaat (25 mm dik) en is afgewerkt in het wit. De laden kregen een warm eikdecor.
Ook beschikbaar in een kleinere versie en is andere kleuren.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Finori
Finori is een Duits bedrijf dat al sinds 2002 zelfbouwmeubelen levert over de hele wereld. Finori’s creatieve team gaat steeds op zoek naar de nieuwste trends en originele oplossingen voor jouw woon-, eetkamer en kantoor. Vaak gebruikte materialen hierbij zijn o.a. hout, metaal, kunststof, glas en stof. Niet alleen prijs-kwaliteit is belangrijk voor Finori, maar ook het milieu neemt bij hen een belangrijke plaats in. Neem hier een kijkje naar ons uitgebreide assortiment Finori-meubelen en laat je verrassen!
Bekijk alle producten van Finori ->
Productvragen
Close in
's