Schoenenkast Carini 3 laden - lichte sonoma
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Schoenenkast Carini 3 laden - lichte sonoma
€ 84,95
€ 141,00
Kleur
Veilig betalen
Schoenenkast Carini 3 laden, licht sonoma kleur, vervaardigd uit spaanplaat.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 21.21 |
| Aantal paar schoenen | 16 tot 20 paar |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Hout/look | Eik |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 3 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Schoenenkast |
| Type deur | Opklapdeur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Rousseau |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | RO5202-3 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 23,00 cm |
| Lengte Product - cm | 63,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 120,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Fleur jouw gang op met de tijdloze schoenenkast Carini. Groot voordeel: je er heel wat schoenen in kwijt. Deze bruine opbergkast telt 3 laden en is vervaardigd uit spaanplaat. Ook verkrijgbaar in wit.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Rousseau
Rousseau, een gespecialiseerde Belgische meubelfabrikant sinds 1973, voorziet als sinds jaar en dag in kwalitatieve meubelen aan een correcte marktprijs. Met 12000 m2 aan opslagruimte beschikt Rousseau over een ruime voorraad aan meubels waardoor ze hun klanten kunnen voorzien van een snelle levering. Laat u verassen door ons ruime assortiment van meer dan 500 meubels van het merk Rousseau!
Bekijk alle producten van Rousseau ->
Productvragen
Close in
's