Rustiek bruin tv-meubel
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Rustiek bruin tv-meubel
€ 299,00
€ 347,00
Veilig betalen
Stijlvol en modern tv-meubel met rustieke bruine en zwarte kleuren. Gemaakt van spaanplaat en staal voor stevigheid en duurzaamheid. Heeft een maximale statische belasting van 65kg en een totale belasting van 105kg. Inclusief eenvoudig te monteren kit en instructies
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 32.2 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 3 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | TV-meubel |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Vasagle |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | SMVA-LTV301B01 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 40,00 cm |
| Lengte Product - cm | 147,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 50,00 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Dit TV-kastje is de perfecte aanvulling voor elk huis om een georganiseerde en modern ogende leefruimte te creëren. Dit tv-meubel heeft een eigentijds ontwerp, een rustiek bruine, zwarte en spaanplaat constructie met stalen accenten en past perfect in elke kamer van je huis. De afmetingen van dit TV-meubel zijn (147x 40 x 40cm (L x B x H) en het weegt (30,4 kg). Het heeft een maximaal statisch draagvermogen van 65 kg voor het oppervlak en 105 kg in totaal. Het ontwerp van dit tv-meubel zorgt ervoor dat het stijl en organisatie toevoegt aan je leefruimte. De open schappen bieden voldoende ruimte voor het opbergen van al je audio-, video- en spelcomponenten en je mediacollectie. De lades onderin dit TV-kastje bieden extra opbergruimte om items uit het zicht te houden. Het oppervlak van dit tv-meubel is ruim genoeg voor de meeste tv-formaten tot 65 inch. Als het tijd is om vrienden en familie uit te nodigen, is dit tv-meubel de perfecte aanvulling voor entertainment. Met zijn dynamische ontwerp zal het het middelpunt van de belangstelling in uw woonkamer zijn. Dit TV-kastje zal zeker het uiterlijk van je woonkamer veranderen en deze groter doen lijken.Dit TV-kastje wordt geleverd met een eenvoudig te volgen montageset en instructies. De montage vereist minimaal werk en de totale productafmetingen zijn 147 x 40 x 50 cm (L x B x H). Eenmaal gemonteerd zal dit veelzijdige en duurzame tv-meubel jarenlang het middelpunt van je woonkamer zijn.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vasagle
Vasagle maakt onderdeel uit van Songmics Home. Songmics werd in 2010 opgericht in China en is ondertussen uitgegroeid tot een globale speler met een netwerk over de hele wereld. De meubelen van Vasagle laten zich kenmerken door hun trendy en modern karakter, dat perfect past in de industriële stijl. Het assortiment bestaat hoofdzakelijk uit kleinere meubelstukken en accessoires, denk maar aan schoenenrekken en bijzettafels, kapstokken en wandrekken, maar ook bureaus en kaptafels. Bij Emob hebben we een mooi assortiment van Vasagle-meubelen om elke ruimte in je huis te verfraaien.
Bekijk alle producten van Vasagle ->
Productvragen
Close in
's