Roomdivider Monica 10 vakken - bruin
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Roomdivider Monica met 10 vakken. Gemaakt van spaanplaat met verweerd houten look.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 30.9 |
| Montage vereist | Nee |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Kubuskast |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Vrijstaand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Vasagle |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | SMVA-LBC10BX |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 30,00 cm |
| Lengte Product - cm | 129,50 cm |
| Hoogte Product - cm | 129,50 cm |
| Stijl | Klassiek |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Geen veelzijdiger meubel dan een roomdivider, daar is dit
meubel van de Monica-collectie opnieuw het bewijs van. Gebruik ‘m als
boekenkast of als rek dat je kan decoreren met enkele planten, fotokaders of
mandjes. Met de 10 vakken beschik je alvast over voldoende ruimte om al jouw
spullen het gewenste plekje te geven.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vasagle