Roomdivider Luini 9 vakken - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Witte roomdivider Luini met 9 opbergvakken, gemaakt van spaanplaat.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 31 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Ja |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 9 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Kubuskast |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Vrijstaand |
| Open rug | Ja |
| Met slot | Nee |
| Merk | Interlink |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | IL13500060 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 33,00 cm |
| Lengte Product - cm | 105,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 109,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
De veelzijdige roomdivider Luini geeft instant cachet aan jouw woning dankzij haar moderne design. Je kan er niet alleen je mooiste decoratieobjecten tentoonstellen, maar ook spulletjes die je elders nergens kwijt kan, vinden hier hun plaatsje. Om het geheel overzichtelijk te houden, kan je gebruikmaken van decoratieve opbergmanden in felle of sobere kleuren. De manden van onze Widdy- en Winny-collectie bijvoorbeeld, zijn hiervoor uitermate geschikt!
Deze witte kast is gemaakt van spaanplaat en werd afgewerkt met een laagje melamine. Je beschikt over 9 opbergvakken.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Interlink