Ronde eettafel Rover - Ø120x76cm - zwart eikenfineer
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Ronde eettafel Rover - Ø120x76cm - zwart eikenfineer
€ 275,00
€ 452,00
Kleur
Veilig betalen
Stijlvolle ronde eettafel met matzwarte afwerking, strak design en duurzame materialen. Ø120x76 cm.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 26 |
| Aantal personen | 4 personen |
| Vorm | Rond |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Keukentafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACT0000109197 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Zwart |
| Breedte Product - cm | 120,00 cm |
| Lengte Product - cm | 120,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 76,00 cm |
| Stijl | Vintage |
| Materiaal | Fineer, MDF Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid., Fineer is een dun laagje hout dat op plaatmateriaal (MDF of gegrondeerde MDF) wordt aangebracht. |
| Hout | Eikenhout |
| Aantal pakketten | 1 |
De ronde eettafel Rover is een prachtige aanwinst voor elke eetkamer of keuken. Met zijn blad van mat zwart gelakt eikenfineer en onderstel van mat zwart gelakt rubberwood straalt deze tafel kwaliteit en stijl uit. Het rechte nerfontwerp voegt een vleugje elegantie toe aan de tafel van Ø120x76 cm. De duurzame materialen zorgen voor langdurig gebruik, terwijl de strakke afwerking hem gemakkelijk schoon te maken en te onderhouden maakt. Upgrade je ruimte met de Rover eettafel en geniet in stijl van maaltijden met familie en vrienden.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's