Ronde eettafel Rover - Ø120x76cm - walnootfineer
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Ronde eettafel Rover - Ø120x76cm - walnootfineer
€ 275,00
€ 441,00
Kleur
Veilig betalen
Hoogwaardige ronde eettafel Rover met mat walnootfineer blad en walnoot gebeitst rubberhouten onderstel. Ø120x76 cm.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 26 |
| Aantal personen | 4 personen |
| Vorm | Rond |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Keukentafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACT0000109198 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 120,00 cm |
| Lengte Product - cm | 120,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 76,00 cm |
| Stijl | Vintage |
| Materiaal | Fineer, MDF Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid., Fineer is een dun laagje hout dat op plaatmateriaal (MDF of gegrondeerde MDF) wordt aangebracht. |
| Hout | Rubberhout |
| Aantal pakketten | 1 |
De ronde eettafel Rover is een prachtige aanwinst voor elk huis. Met een bovenblad van mat walnootfineer en een onderstel van walnoot gebeitst rubberhout straalt deze tafel elegantie en verfijning uit. Het rechte nerfontwerp voegt een vleugje moderne flair toe aan de klassieke ronde vorm. Met een afmeting van Ø120x76 cm is deze tafel perfect voor kleine tot middelgrote eetruimtes. Upgrade je eetkamer met de Rover tafel en geniet in stijl van kwaliteitsmaaltijden met je geliefden.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's