Rolkast met wieltjes, 2 laden, 50kg
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Rolkast met wieltjes, 2 laden, 50kg
€ 145,00
€ 161,00
Veilig betalen
Dossierkast met 2 laden, rollend bureau met wielen, open vak, stalen frame, industriële stijl in rustiek bruin en zwart. Kenmerken: Verstelbare hangrail, max 50kg draagvermogen, 360° zwenkwielen, eenvoudig te monteren. Perfect voor het opbergen van dossiers en kantoorbenodigdheden
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 18.8 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 2 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Ladeblok |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Vasagle |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | SMVA-OFC71X |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 42,00 cm |
| Lengte Product - cm | 44,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 66,50 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Breng gemak en stijl in je kantoorruimte met deze archiefkast met twee lades! Deze rollende archiefkast is gemaakt in een industriële stijl met een rustieke bruine en zwarte afwerking. De onderste lade is ontworpen voor A4- of Letter-bestanden en is voorzien van een verstelbare ophangrail. De open plank is ideaal voor nietmachines, clips en notitieblokken, terwijl de diepe lade ideaal is voor documenten, boeken en andere kantoorartikelen. Dankzij het stalen frame en de hoogwaardige spaanplaatconstructie is deze archiefkast stevig en duurzaam genoeg om tot 50 kg te dragen. Hij wordt ook geleverd met vier 360° zwenkwielen, zodat je hem gemakkelijk kunt verplaatsen naar waar je maar wilt. Bovendien vergrendelen de twee voorwielen met rem de kast op zijn plaats als dat nodig is.Gemakkelijk te monteren: deze archiefkast wordt geleverd met een accessoirepakket en instructies voor probleemloze, eenvoudige montage. Met zijn strakke afwerking en functionele ontwerp zal deze verrijdbare archiefkast van 44 x 42 x 66,5 cm zeker een vaste waarde worden in uw kantoor.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vasagle
Vasagle maakt onderdeel uit van Songmics Home. Songmics werd in 2010 opgericht in China en is ondertussen uitgegroeid tot een globale speler met een netwerk over de hele wereld. De meubelen van Vasagle laten zich kenmerken door hun trendy en modern karakter, dat perfect past in de industriële stijl. Het assortiment bestaat hoofdzakelijk uit kleinere meubelstukken en accessoires, denk maar aan schoenenrekken en bijzettafels, kapstokken en wandrekken, maar ook bureaus en kaptafels. Bij Emob hebben we een mooi assortiment van Vasagle-meubelen om elke ruimte in je huis te verfraaien.
Bekijk alle producten van Vasagle ->
Productvragen
Close in
's