Rek Sidney 4 legplanken - rustiek bruin/zwart
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Rek Sidney 4 legplanken - rustiek bruin/zwart
€ 54,60
€ 91,00
Veilig betalen
Rek Sidney met 4 legplanken, gemaakt van spaanplaat en metaal.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 12.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 4 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Stellingkast woonruimte |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Vasagle |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | SMVA-LLS44X |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin, Zwart |
| Breedte Product - cm | 34,00 cm |
| Lengte Product - cm | 56,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 136,00 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Metaal, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Aantal pakketten | 1 |
Dit rek van het merk Vasagle bestaat uit een robuust, metalen frame en 4 legplanken uit rustiek bruin spaanplaat, waarop je je favoriete boeken, decoratie en meer kunt laten zien. Ideaal als boekenkast in je kantoor of om enkele spullen een mooi plaatsje te geven in de woonkamer. De legplanken kunnen elk 5 kg dragen. Verkrijgbaar in verschillende uitvoeringen.
Bekijk meer
Klantenreviews
★★★★★
✔ Geverifieerd
Geverifieerde review
Meer informatie over de soorten reviews
Véronique Noyens
zeer degelijk materiaal voor deze prijs. Zeker niet het laatste dat ik op deze site bestel. Ben fan!
Merkeninformatie
Over Vasagle
Vasagle maakt onderdeel uit van Songmics Home. Songmics werd in 2010 opgericht in China en is ondertussen uitgegroeid tot een globale speler met een netwerk over de hele wereld. De meubelen van Vasagle laten zich kenmerken door hun trendy en modern karakter, dat perfect past in de industriële stijl. Het assortiment bestaat hoofdzakelijk uit kleinere meubelstukken en accessoires, denk maar aan schoenenrekken en bijzettafels, kapstokken en wandrekken, maar ook bureaus en kaptafels. Bij Emob hebben we een mooi assortiment van Vasagle-meubelen om elke ruimte in je huis te verfraaien.
Bekijk alle producten van Vasagle ->
Productvragen
Close in
's