Hoekrek Sidney 5 legplanken - rustiek bruin/zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Hoekrek Sidney 5 legplanken - rustiek bruin/zwart
€ 89,95
€ 99,00
Veilig betalen
Hoekrek Sidney met 5 legplanken, gemaakt van spaanplaat en staal. Uitgerust met stelpootjes.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 7.96 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 5 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Stellingkast woonruimte |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Hoek |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Vasagle |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | SMVA-LLS35X |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Zwart |
| Breedte Product - cm | 34,00 cm |
| Lengte Product - cm | 34,20 cm |
| Hoogte Product - cm | 159,00 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Spaanplaat, Staal Staal is een legering bestaand uit ijzer en koolstof., Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
De hoeken van de kamer blijven vaak leeg, terwijl je van deze ruimte ook erg handig gebruik kunt maken. Dit hoekrek bijvoorbeeld kun je overal in huis makkelijk een plaatsje geven om je favoriete decoratie, foto's, boeken of planten te laten zien. Het rek is gemaakt van zwart staal en rustiek bruin spaanplaat. Elke legplank kan 5 kg dragen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vasagle
Vasagle maakt onderdeel uit van Songmics Home. Songmics werd in 2010 opgericht in China en is ondertussen uitgegroeid tot een globale speler met een netwerk over de hele wereld. De meubelen van Vasagle laten zich kenmerken door hun trendy en modern karakter, dat perfect past in de industriële stijl. Het assortiment bestaat hoofdzakelijk uit kleinere meubelstukken en accessoires, denk maar aan schoenenrekken en bijzettafels, kapstokken en wandrekken, maar ook bureaus en kaptafels. Bij Emob hebben we een mooi assortiment van Vasagle-meubelen om elke ruimte in je huis te verfraaien.
Bekijk alle producten van Vasagle ->
Productvragen
Close in
's