Opbergrek Dover | 114 x 35 x 185 cm | Wilde eik-design
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Opbergrek Dover | 114 x 35 x 185 cm | Wilde eik-design
€ 209,00
€ 364,00
Kleur
Veilig betalen
Rek Dover met wilde eikdecor en mat-zwart frame. Uitgerust met 4 legplanken.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 28.1 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Hout/look | Wilde Eik |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 4 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Stellingkast woonruimte |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Vrijstaand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACT0000081311 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin, Zwart |
| Breedte Product - cm | 35,00 cm |
| Lengte Product - cm | 114,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 185,00 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Metaal Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Aantal pakketten | 1 |
Met de meubelen uit de Dover collectie richt je je huis in volgens de laatste trends. Dit decoratieve rek heeft een mat zwart frame uit gepoedercoat metaal en legplanken met een wilde eikdecor. Dit brede rek geeft boeken en ook andere objecten een mooi plaatsje in je woonkamer of kantoor.
Bekijk meer
Klantenreviews
★★★★★
✔ Geverifieerd
Geverifieerde review
Meer informatie over de soorten reviews
Rik Desmyttere
Mooi en makkelijk te monteren
★★★★★
✔ Geverifieerd
Geverifieerde review
Meer informatie over de soorten reviews
Peter M
EMOB: fijne service!
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's