Open kolomkast Ellana 5 open vakken-lichte eik/wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Kolomkast Ellana is gemaakt uit gemelamineerde spaanplaat op basis van gerecycleerd hout in licht eikdecor en wit. De kast bestaat uit 5 open vakken.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 19 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 4 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Boekenkast |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Vrijstaand |
| Open rug | Ja |
| Met slot | Nee |
| Merk | Temahome |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | TH9000.323584 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 34,00 cm |
| Lengte Product - cm | 40,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 114,00 cm |
| Stijl | Modern, Scandinavisch |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 1 |
Vul uw badkamer met natuurlijk licht door te opteren voor kolomkast Ellana in licht eikdecor en wit. De 5 open vakken bieden plaats aan uw badlinnen, verzorgingsproducten en eventueel wat sfeervolle decoratie. Schroeven en pluggen voor wandmontage niet inbegrepen. Bekijk ook de andere meubels van de Ellana-collectie op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Temahome