Open kledingkast Morisson - 120x44x200cm - eikdecor
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Kledingkast Morisson 120x44x200cm uit spaanplaat met afwerking in eikdecor. Met één kledingroede, één lade en zes open vakken.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 51.14 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Ja |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 1 |
| Aantal legplanken | 4 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Kledingkast |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Ja |
| Met slot | Nee |
| Merk | Parisot |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PA304150 |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 44,50 cm |
| Lengte Product - cm | 120,20 cm |
| Hoogte Product - cm | 200,30 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 3 |
Creëer een georganiseerde en moderne garderobe met de Morisson open kledingkast. Dit stijlvolle opbergsysteem combineert een strak zwart metalen frame met warme houttinten, waardoor het perfect past in zowel industriële als moderne interieurs. De open structuur biedt direct zicht op je kleding, schoenen en accessoires, ideaal voor een overzichtelijke en trendy slaapkamer. De kast is uitgerust met een kledingroede voor jassen, jurken en hemden, en een handige lade voor kleinere items zoals sieraden, sokken of ondergoed. De zes open vakken zijn handig voor opgevouwen kleding, tassen accessoires. Met de Morisson open kledingkast breng je stijl en functionaliteit samen – een must-have voor iedereen die van een georganiseerde en moderne garderobe houdt!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Parisot