Open kledingkast Corrida - 176x48x203cm - met gordijn - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Open kledingkast Corrida - 176x48x203cm - met gordijn - wit
€ 395,00
€ 419,00
Veilig betalen
Open kledingkast Corrida 176x48x203cm uit spaanplaat met afwerking in witte melamine. Uitgerust met 7 legplanken, twee lades, twee kledingroedes en gordijn.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 53 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Ja |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 2 |
| Aantal legplanken | 8 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Kledingkast |
| Type deur | Gordijn |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Parisot |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PA300750 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 48,00 cm |
| Lengte Product - cm | 176,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 203,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 2 |
Reorganiseer je garderobe met de dressing Corrida. Deze open kledingkast is gemaakt uit spaanplaat met afwerking in witte melamine. Deze kast is compact, maar biedt niettemin alle nodige opbergruimte voor je kleren en accessoires. Aan beide zijden is de kast uitgerust met drie legplanken een een opberglade voor je kleine spullen. In het midden zijn twee kledingroedes voorzien en bovenaan is er een legplank over de hele breedte voor spullen en accessoires die je niet vaak nodig hebt. Dankzij het gordijn blijven je spullen beschermd tegen stof.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Parisot
Parisot is een toonaangevende fabrikant van zelfbouwmeubelen sinds 1936. Dankzij de meer dan 80 jaar ervaring van de firma, kun je telkens rekenen op de beste kwaliteit voor jouw meubelen. De meubelen van het merk zijn vervaardigd uit hoogwaardige spaanplaat en zijn 100% Frans. Parisot staat voor functionele meubelen die beantwoorden aan de noden van de hedendaagse consument. Met de meubelen van Parisot creëer je zonder twijfel een gezellige sfeer in huis!
Bekijk alle producten van Parisot ->
Productvragen
Close in
's