Opbergkast Corva 70cm 3 lades - eiken decor
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Opbergkast Corva 70cm 3 lades - eiken decor
€ 269,00
€ 306,00
Veilig betalen
Opbergkast Corva, uitgerust met 3 lades. Gemaakt uit spaanplaat in eiken decor met een melamine afwerking.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 54.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 3 |
| Aantal legplanken | 2 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Boekenkast |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Interlink |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | IL17203510 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Antraciet |
| Breedte Product - cm | 41,60 cm |
| Lengte Product - cm | 68,60 cm |
| Hoogte Product - cm | 190,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 2 |
Met de meubelen van de Corva-collectie creëer je een resoluut hedendaagse stijl in je woonkamer. De combinatie van eiken decor en antraciet is typerend voor deze meubelen. Gemaakt uit spaanplaat met een afwerking in melamine.
De Corva opbergkast is voorzien van 3 lades en 2 legplanken. Op die manier verkrijg je op een stijlvolle wijze meer opbergruimte in jouw woonkamer. Combineer deze opbergkast met de andere meubelen uit de Corva-collectie.
De Corva opbergkast is voorzien van 3 lades en 2 legplanken. Op die manier verkrijg je op een stijlvolle wijze meer opbergruimte in jouw woonkamer. Combineer deze opbergkast met de andere meubelen uit de Corva-collectie.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Interlink
Het merk Inter Link werd in juli 1960 opgericht door Wolfgang Link en zijn vrouw Helga in het Duitse Straubenhardt. In 1994 verhuisde het bedrijf zijn hoofdkantoor naar het Franse Seltz in de Elzas-regio, vanwaar het nu nog steeds al zijn activiteiten aanstuurt. Inter Link is gespecialiseerd in zelfbouwmeubelen die naast praktisch en duurzaam ook erg betaalbaar zijn. In onze shop vind je maar liefst ruim 300 producten van Inter Link in landelijke, moderne en industriële stijl. Zo vindt iedereen hier ongetwijfeld zijn gading!
Bekijk alle producten van Interlink ->
Productvragen
Close in
's