Onderkast voor fornuis Romanie 60 cm-Kronberg eik/mat wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Onderkast voor oven Romanie is gemaakt uit gemelamineerde spaanplaat in Kronberg eikdecor en mat wit.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 22 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Opties | Zonder toestellen |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Keuken onderkast |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | CBA |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | CB102284 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit, Bruin |
| Breedte Product - cm | 60,00 cm |
| Lengte Product - cm | 60,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 85,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 1 |
Creëer een lichtrijke keuken waar het heerlijk vertoeven is met de keukenkasten van de Romanie-collectie in prachtig Kronberg eikdecor en mat wit. Deze onderkast is geschikt voor een standaard inbouwfornuis van 60 cm lang. De hoogte van het paneel vooraan kan verzaagd worden en zo aangepast worden aan verschillende types fornuis. Het fornuis en de schroeven en pluggen voor muurbevestiging zijn niet inbegrepen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over CBA