Onderkast Uno 40x47 cm met lade en deur
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Onderkast Uno met lade en legplank, gemaakt van spaanplaat. Breedte: 47 cm.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 22 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Ja |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 1 |
| Aantal lades | 1 |
| Aantal legplanken | 1 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Keuken onderkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Parisot |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PA243159 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 40,00 cm |
| Lengte Product - cm | 47,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 86,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Laat eens een frisse wind door jouw keuken waaien met de witte meubelen van de Uno-collectie! Alle meubelen zijn gemaakt van spaanplaat.
Deze onderkast beschikt over een lade, een deur en een legplank binnenin. Je kan tijdens de montage zelf kiezen of je het deurtje naar links of rechts laat openen.
Afmetingen: L 40 x B 47 x H 86 cm
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Parisot