Nachtkastje Polo met lade - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Nachtkastje Polo met lade - wit
€ 95,95
€ 163,00
Kleur
Veilig betalen
Modern rond nachtkastje met wit PU gelakt MDF bovenblad en lade. Strak zwart gepoedercoat stalen onderstel. Ø40x51 cm. Stijlvol en duurzaam.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 8.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 1 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Nachtkastje |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Vrijstaand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACT0000102923 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 40,00 cm |
| Lengte Product - cm | 40,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 51,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | MDF Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 1 |
Het ronde nachtkastje Polo is een stijlvolle en functionele toevoeging aan elke slaapkamer. Dit nachtkastje is gemaakt van wit PU gelakt MDF en heeft een strakke en moderne uitstraling. Het onderstel is gemaakt van mat zwart ruw gepoedercoat staal, wat zorgt voor duurzaamheid en stabiliteit. Met een compact formaat van Ø40x51 cm is nachtkastje Polo perfect voor kleinere ruimtes. Voeg een vleugje eigentijdse flair toe aan je slaapkamer met dit strakke en praktische meubel.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's