Nachtkastje London softclose - antraciet
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Nachtkastje London softclose - antraciet
€ 185,00
€ 335,00
Kleur
Veilig betalen
Antracietkleurig nachtkastje London met 2 lades. Gemaakt van spaanplaat.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 22.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Opties | Met lades |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 2 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Kinder nachtkastje |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Vrijstaand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Vipack |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | VILDNA2280 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Antraciet |
| Breedte Product - cm | 40,00 cm |
| Lengte Product - cm | 48,10 cm |
| Hoogte Product - cm | 48,80 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Dit stijlvolle, antracietkleurige nachtkastje uit de London-reeks van het merk Vipack is gemaakt van hoogwaardig spaanplaat en is erg stevig. Het nachtkastje heeft 2 ruime lades (soft-close) met massief beukenhouten handgrepen die zorgen voor een warme toets.
- Binnenafmetingen lades: L 37 x H 14 x D 30 cm
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vipack
Vipack is een gerenommeerd Belgisch merk dat gespecialiseerd is in meubels voor de allerkleinsten. Met zijn grote collectie kinderbedden en -meubels biedt het merk eindeloze mogelijkheden voor de kamer van jouw dochtertje of zoontje. Het Vipack-team volgt de laatste interieurtrends op de voet en garandeert zo tegelijk mooie en eigentijdse creaties. Door te kiezen voor Vipack ben je verzekerd van betaalbare bedden en meubels van hoogwaardige kwaliteit. Ontdek snel alle artikelen van dit fantastische merk!
Bekijk alle producten van Vipack ->
Productvragen
Close in
's