Microgolfkast Tegan - 60x40x130cm - 2 deuren & 1 lade - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Microgolfkast Tegan 60x40x130cm uit spaanplaat met afwerking in wit. Met twee deuren en één lade.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 31.1 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 1 |
| Aantal legplanken | 1 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Keuken magnetronkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | DRDD0101000034 |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 40,00 cm |
| Lengte Product - cm | 60,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 130,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Breng orde en stijl in je keuken met de Tegan microgolfkast. De kast is gemaakt uit spaanplaat met afwerking in wit. Het moderne design met zwarte handgrepen past in elk interieur. De open nis is de ideale plek voor je magnetron of andere keukenapparatuur. Dankzij de extra legplank houd je vaak gebruikte accessoires of servies binnen handbereik. Achter de twee deuren heb je voldoende opbergruimte om keukenspullen of voorraad netjes op te bergen. De lade is dan weer ideaal voor bestek of andere kleine keukenaccessoires. De Tegan microgolfkast is ook verkrijgbaar in volledig wit en eikdecor.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob