Microgolfkast Michael 1 lade, 2 open vakken, 1 draaideur en 1 legplank-ruwe eik/zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Microgolfkast Michael is gemaakt uit gemelamineerde spaanplaat in matzwart en ruwe eikdecor. De kast bestaat uit 1 lade, 1 draaideur, 1 legplank en 2 open vakken.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 34 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 1 |
| Aantal lades | 1 |
| Aantal legplanken | 2 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Keuken magnetronkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | CBA |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | CB250223 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Zwart |
| Breedte Product - cm | 40,00 cm |
| Lengte Product - cm | 123,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 89,20 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
De combinatie tussen het ruwe eikdecor en het strakke matzwart maken van deze microgolfkast de perfecte aanvulling voor uw industriële keuken. De kast bestaat uit een ruime lade voor uw bestek, 2 open vakken waarin u een microgolfoven en allerlei keukengerei kunt plaatsen en een draaideur met daarachter een legplank voor het wegbergen van borden, tassen, glazen, kruiden, voorraad, noem maar op. Op het werkblad is plaats voor het snijden van groenten en de spatwand beschermt uw muren tegen vlekken. Schroeven en pluggen voor wandmontage niet inbegrepen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over CBA