Make-uptafel Vayen 85cm 1 lade - lichte eikdecor/ wit
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Make-uptafel Vayen 85cm 1 lade - lichte eikdecor/ wit
€ 222,00
€ 555,00
Veilig betalen
Make-uptafel Vayen, uitgerust met 1 lade en spiegel. Gemaakt uit spaanplaat met een afwerking in lichte eik decor en wit.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 24.25 |
| Hout/look | Eik |
| Montage vereist | Ja |
| Verstelbaar | Nee |
| Met opbergruimte | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Zit-sta functie | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| PC-geschikt | Nee |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Met lade(s) | Ja |
| Met kast(en) | Nee |
| Type bureau | Kaptafel |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | BGBBK-36-188-09 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit, Bruin |
| Breedte Product - cm | 40,00 cm |
| Lengte Product - cm | 85,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 127,50 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
De aantrekkelijke Vayen make-uptafel heeft een eenvoudig ontwerp en biedt veel ruimte voor cosmetica en juwelen. Het tafelblad en de lade vormen een eenheid in wit hoogglans. Het frame is gemaakt van eiken decor. Het is tijdloos van formaat en eenvoudig van ontwerp. Deze make-uptafel is uitgerust met één lade en een ronde spiegel.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's