Legplanken Robin
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Legplanken Robin voor in de baby- en tienerkamer.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 7.6 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 2 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Wandrek |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Vipack |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | VIROLP1014 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 24,00 cm |
| Lengte Product - cm | 100,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 5,00 cm |
| Stijl | Klassiek |
| Materiaal | MDF Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 1 |
Ga voor de volledige look en koop ook deze 2 witte legplanken die perfect passen in de slaapkamer Robin. Zo kan jouw lieveling er zijn favoriete spulletjes tentoonstellen. Tip: je kan deze planken onder elkaar bevestigen voor een mooi geheel. Je creëert zo een geslaagde kinderkamer! Gemaakt uit hoogwaardig MDF.
Bekijk zeker de volledige kinderkamer Robin. Wist je dat de slaapkamer Lara ook een strak wit decor heeft? Bij Emob vind je ongetwijfeld een prachtige kamer voor een zachte prijs. Bovendien garanderen wij een heel snelle levering!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vipack