Lage opbergkast Presley 80cm met 2 deuren - eik/grafiet
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 40.6 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 2 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Archiefkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Germania |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | GM4247-564 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 40,00 cm |
| Lengte Product - cm | 80,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 123,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 2 |
Met de meubelen van de Presley-reeks creëer je een professionele kantoorruimte die aan al jouw noden tegemoet komt. Deze kast kan je gebruiken als archiefkast, boekenkast of opbergkast voor allerhande voorwerpen. Met haar 2 legplanken (max. 22 kg per legplank) biedt kast Presley jou ruime opbergmogelijkheden.
Deze opbergkast is gemaakt van spaanplaat met een laagje melamine. Het eikdecor vormt een stijlvolle combinatie met de grafietgrijze accenten en zwarte handgrepen.
Leuk weetje: alle producten van Germania worden in Duitsland geproduceerd.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Germania