Lage boekenkast Olaph - eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Lage boekenkast Olaph (H 114 x B 184 cm), bestaat uit 2 open kasten en 1 kast met deuren.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 69.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 6 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Archiefkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | BGBC-45-450-66 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 35,00 cm |
| Lengte Product - cm | 184,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 114,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 3 |
De Olaph-collectie biedt je héél veel voor een kleine prijs.
Met deze lage boekenkastcombinatie creëer je heel wat extra opbergruimte in
jouw thuiskantoor. De combinatie bestaat uit 2 open boekenkasten met 2 legplanken
en een boekenkast met 2 legplanken en 2 deuren. Dankzij de afwerking in
eikdecor geef je met deze kastcombinatie ook meteen een warme, gezellige look
aan jouw (thuis)kantoor.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob