Ladekast Liam 4 lades - artisan eik
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Ladekast Liam 4 lades - artisan eik
€ 148,00
€ 296,00
Veilig betalen
Ladekast Liam in artisan eik/zwart met 4 lades en bruine handgrepen.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 24.2 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Hout/look | Eik |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 4 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Kinder ladekast |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Gautier - Gami |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | GTH2W164 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 41,00 cm |
| Lengte Product - cm | 44,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 87,00 cm |
| Stijl | Klassiek |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Deze ladekast uit de Liam slaapkamer is vervaardigd uit spaanplaat met een artisan eikdecor en is uitgerust met 4 lades waarin je je spullen kunt opbergen. De zwarte lade en bruine, lederen handgrepen geven een stoere toets aan de kast. Gemaakt in Frankrijk
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Gautier - Gami
Het Franse merk Gami werd in 1960 opgericht door Patrice Gautier en zijn vrouw Annick en is sindsdien één van de Europese marktleiders in de meubelbranche. Het merk werd over de jaren heen vooral bekend door zijn kwaliteit en creativiteit. Gami heeft namelijk al sinds het begin zijn eigen designstudio en –team die er elke dag opnieuw voor zorgen dat jij kan thuiskomen in een interieur dat aan al jouw wensen voldoet, zowel qua smaak, stijl als budget. Neem een kijkje naar onze selectie en laat je omverblazen door al dat moois!
Bekijk alle producten van Gautier - Gami ->
Productvragen
Close in
's