Ladekast Hardy 91cm met 3 lades - wit/eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Ladekast Hardy, gemaakt uit spaanplaat in wit met accenten in Japans eikdecor.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 26 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 3 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Ladekast |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Parisot |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PA3500CO3T |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 40,00 cm |
| Lengte Product - cm | 90,80 cm |
| Hoogte Product - cm | 77,50 cm |
| Stijl | Modern, Scandinavisch |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
De Scandinavisch geïnspireerde collectie Hardy springt in het oog om voor de hand liggende redenen. De geslaagde mix van witte spaanplaat en Japans eiken accenten zit daar vast en zeker voor iets tussen. Deze ladekast is voorzien van drie ruime lades, die eenvoudig geopend kunnen worden door de handige ladegeleiders. Ontdek de uitgebreide mogelijkheden van deze collectie op onze website!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Parisot