Ladeblok The Office
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Ladeblok The Office
€ 249,00
€ 259,00
Veilig betalen
Ladeblok The Office in artisan eikdecor met 3 laden en handige wieltjes.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 24 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Hout/look | Eik |
| Opties | Met wielen |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 3 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Ja |
| Type kast | Ladeblok |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Vrijstaand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Parisot |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PA7959CAIS |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 48,50 cm |
| Lengte Product - cm | 49,20 cm |
| Hoogte Product - cm | 68,50 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
De hedendaagse The Office collectie bestaat uit verschillende bureaus en boekenkasten die naar de behoeftes van jouw bedrijf aangepast kunnen worden met scheidingswanden, sloten...
Dit ladeblok is vervaardigd uit spaanplaat met een artisan eikdecor en beschikt over drie lades met aluminiumkleurige handvaten. De eerste lade kan op slot. Dankzij de wieltjes kan dit kastje eenvoudig onder alle The office bureaus geschoven worden. Berg in deze ladeblok al jouw kantoorbenodigdheden op!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Parisot
Parisot is een toonaangevende fabrikant van zelfbouwmeubelen sinds 1936. Dankzij de meer dan 80 jaar ervaring van de firma, kun je telkens rekenen op de beste kwaliteit voor jouw meubelen. De meubelen van het merk zijn vervaardigd uit hoogwaardige spaanplaat en zijn 100% Frans. Parisot staat voor functionele meubelen die beantwoorden aan de noden van de hedendaagse consument. Met de meubelen van Parisot creëer je zonder twijfel een gezellige sfeer in huis!
Bekijk alle producten van Parisot ->
Productvragen
Close in
's