Ladeblok London - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 25.2 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 2 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Ladeblok |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Vrijstaand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Vipack |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | VILDRK1214 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 40,00 cm |
| Lengte Product - cm | 48,10 cm |
| Hoogte Product - cm | 59,70 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Deze stijlvolle, witte ladeblok uit de London-reeks van het merk Vipack is gemaakt van hoogwaardig spaanplaat en is erg stevig. De ladeblok is uitgerust met 2 ruime lades (soft-close) en wieltjes, waardoor je ‘m makkelijk door de ruimte kunt verplaatsen. De handgrepen van de lades zijn uit massief beukenhout en zorgen voor een warme toets.
De ladeblok is eenvoudig te monteren met behulp van de meegeleverde montagefiche.
Specificaties:
- Binnenafmetingen lades L 37 x H 14 x D 35 cm
- Hoogte wieltjes: 6 cm
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vipack